Aktualności

Środa z Falubazem: DMPJ w Gnieźnie, sparing KSF-u, Jacob w Anglii

Przed nami ciekawa środa z udziałem naszych sportowców. O godzinie 17:00 w Gnieźnie rozpocznie się kolejne półfinałowa runda DMPJ. Na 18:00 zaplanowano natomiast początek sparingu KS Falubazu Zielona Góra. Wieczorem będziemy trzymać kciuki za kolejny udany występ Jacoba Thorssella w Anglii.

1/2 Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, Gniezno 17:00

Sebastian Niedźwiedź i Mateusz Tonder jadą dziś do Gniezna zmazać plamę, po wczorajszym nieudanym występie w Gdańsku. Falubaz w osłabiony składzie zajął ostatnie miejsce z 14 punktami. Dziś liczymy na zdecydowanie lepszy występ naszych juniorów.


KS Falubaz Zielona Góra - Osra Nietków, stadion przy ul. Sulechowskiej 18:00

Piłkarski Falubaz rozegra dziś kolejny mecz kontrolny przed inauguracją rozgrywek IV ligi. Tym razem rywalem naszej drużyny będzie Odra Nietków, która w sezonie 2018/2019 będzie występowała w lidze okręgowej. Początek spotkania na obiekcie MOSiR-u w Zielonej Górze o 18:00.


Belle Vue Aces - Wolverhampton Wolves, godz. 20:30

Wieczorem w Anglii Wolverhampton Wolves z Jacobem Thorssellem w składzie zmierzą się na wyjeździe z Belle Vue Aces. Nasz zawodników w poniedziałek wreszcie zaliczył udany występ zdobywając 12 punktów i jeden bonus. Liczymy, że dziś przynajmniej powtórzy ten wynik.

Belle Vue Aces: Craig Cook, Steve Worrall, Daniel Bewley, Rohan Tungate, Max Fricke, Jye Etheridge, Damian Dróżdż
Wolverhampton Wolves: Jacob Thorssell, Ashley Morris, Kyle Howarth, Sam Masters, Rory Schlein, Cameron Heeps, Nathan Greaves