Aktualności

Środa z Falubazem | KSF gra o awans. Ćwiartka IMP w Bydgoszczy

Przed nami bardzo ciekawa środa z udziałem naszych zawodników. Dziś popołudniu kibicować będziemy piłkarzom Falubazu Gran-Bud Zielona Góra, oraz naszym żużlowcom, którzy powalczą w Bydgoszczy oraz Danii.

1/4 Indywidualnych Mistrzostw Polski w Bydgoszczy, 16:00

Na ćwierćfinał do Bydgoszczy wybiera się trójka naszych zawodników. Zdecydowanie największe szanse na wywalczenie awansu do półfinału ma Piotr Protasiewicz, który przez wiele sezonów był zawodnikiem Polonii Bydgoszcz i tamtejszy tor zna jak własną kieszeń. Na straconej pozycji nie stawiamy oczywiście Norberta Krakowiaka oraz Mateusza Tondera. Ich wczorajszy występ w Gorzowie to z pewnością dobry prognostyk przed dzisiejszymi zawodami. Aby wywalczyć awans będą oni musieli pojechać bez wpadek. Najwięksi rywale naszej trójki? Krzysztof Buczkowski, Adrian Miedziński, Grzegorz Walasek, Paweł Przedpełski oraz Bartosz Smektała.

Awans do półfinału uzyska ośmiu najlepszych zawodników, a dziewiąty będzie rezerwowym


Falubaz Gran-Bud Zielona Góra - Odra Bytom Odrzański, 18:00

Do zakończenia sezonu pozostały cztery kolejki, jednak nasz zespół ma do rozegrania jeszcze pięć spotkań. W zaległym meczu podejmiemy dziś (22.05) Odrę Bytom Odrzański. Piłkarzom trenera Andrzeja Sawickiego wystarczy remis, aby po końcowym gwizdku arbitra mogli świętować awans do trzeciej ligi.

Dodajmy, że dzisiejszy mecz rozpocznie się o godzinie 18:00. UWAGA! WCHODZIMY NA STADION ZA DARMO, BEZ BILETÓW! Zapraszamy wszystkich kibiców na "Dołek". Miejmy nadzieję, że przed godziną 20:00 oficjalnie zapewnimy sobie miejsce w trzeciej lidze!