Aktualności

#TORZIE| W niedzielę sparing w Toruniu

Czas na pierwsze ściganie w sezonie 2024. NovuHotel Falubaz Zielona Góra wybiera się do Torunia na sparing z Apatorem. W składzie naszej drużyny brakuje Jarosława Hampela, który w tym czasie wystąpi w turnieju w Bydgoszzy, oraz Piotra Pawlickiego, który nadal leczy kontuzję nogi.

Skład naszej drużyny uzupełnią Michał Curzytek oraz Jonas Knudsen, czyli zawodnicy do lat 24. 

W niepełnym składzie do niedzielnego sparingu przystąpi także Apator. Patryk Dudek, podobnie jak Jarosław Hampel, tego dnia występi w Kryterium Asów w Bydgoszczy. W jego miejsce wystąpi młodzieżowiec Oskar Rumiński.

Początek sparingu o godzinie 13:00. U nas relacja #FalubaLive

NovyHotel Falubaz Zielona Góra
1. Jan Kvech
2. Jonas Knudsen
3. Rasmus Jensen
4. Michał Curzytek
5. Przemysław Pawlicki
6. Krzysztof Sadurski
7. Oskar Hurysz

KS Apator Toruń
9. Wiktor Lampart
10. Robert Lambert
11. Oskar Rumiński
12. Paweł Przedpełski
13. Emil Sajfutdinov
14. Mateusz Affelt
15. Krzysztof Lewandowski