Aktualności

USA| Becker i Jensen gwiazdami meczu w Kalifornii

Już w sobotę 4 lutego na torze w Bakersfield w Kalifornii odbędzie się mecz towarzyski USA kontra Reszta Świata. W zawodach udział weźmie dwóch zawodników Stelmet Falubazu Zielona Góra - Luke Becker oraz Rasmus Jensen.

- To dla nas będzie coś ekscytującego. Nie często mamy możliwość gościć na naszych małych torach zawodników z Europy. Obiekt w Bakersfield pozwala jednak na dobre ściganie, ma wiele ścieżek i jestem przekonany, że kibice obejrzą świetne zawody. Nasza drużyna zazwyczaj nie jest stawiana w roli faworytów, ale mamy ciekawą grupę zawodników i myślę, że mamy szanse wygrać ten mecz. Mam nadzieję, że w sobotę wykorzystamy znajomość i specyfikę toru w Bakersfield. Ten obiekt został otwarty około dwóch lat temu. Ja miałem okazję ścigać się na tym torze pięć lub sześć razy.  To zdecydowanie jeden z najlepszych obiektów żużlowych w Stanach Zjednoczonych - powiedział nam Luke Becker, przed jutrzejszymi zawodami.

Team USA: Luke Becker, Broc Nicol, Max Ruml, Dillon Ruml, Billy Janniro, Gino Manzares, Alex Martin
Team Reszta Świata: Daniel Bewley, Tom Brennan, Adam Ellis, Rasmus Jensen, Jacob Thorssell, Kyle Legault, Wilbur Hancock

Początek zawodów zaplanowano na godzinę 13:00 czasu lokalnego (21:00 czasu polskiego).