Aktualności

W sobotę emocje piłkarskie i pierwsze ściganie

Wszyscy gotowi? Wracają sportowe weekendy, podczas których będziemy trzymać kciuki za naszych zawodników. Pierwsza, po zimowej przerwie, solidna dawka emocji już jutro.

Sobota 12.03.2016

Sportową sobotę rozpoczniemy wyjątkowo. O godzinie 14:00 na boisku przy ulicy Sulechowskiej rozpocznie się mecz piłkarskiego Falubazu z Tęczą Krosno Odrzańskie. Będzie to inauguracja rozgrywek rundy wiosennej IV ligi. Dla nas jest to historyczny moment. Nasza drużyna po raz pierwszy w historii oficjalnie zagra pod nazwą KS Falubaz. Na takim wydarzeniu wręcz nie wypada nie być. Kibice, którzy wybiorą się na ten pojedynek będą mieli okazję zobaczyć w akcji najmłodszych piłkarzy z UKP Falubazu Zielona Góra. O godzinie 14:30 na bocznym boisku ze sztuczną murawą rozegrany zostanie kolejny turniej z cyklu Zielona Liga.

O tej samej porze, ale w Zabrzu, kolejne spotkanie w Centralnej Lidze Juniorów rozpoczną juniorzy KS Falubazu. Mecz z Górnikiem będzie o tyle ważny, że obie drużyny sąsiadują ze sobą w ligowej tabeli i walczą o utrzymanie w rozgrywkach.

W sobotni wieczór przyjdzie czas na długo oczekiwane emocje żużlowe. W King`s Lynn rozegrany zostanie turnieju Bun Fund Bonanza, a na torze zobaczymy naszego nowego zawodnika Jasona Doyla. Wśród rywali Australijczyka m.in. Chris Harris, Krzysztof Kasprzak, Robert Lambert czy Bjarne Pedersen. Początek ścigania o godzinie 19:00 czasu polskiego.

12.03.2016: 12:00: Sparing, Sparta Łężyca - UKP Falubaz Zielona Góra (juniorzy młodsi) (stadion w Łężycy)

12.03.2016, 14:00: IV liga, KS Falubaz Zielona Góra - Tęcza Krosno Odrzańskie (boisko przy ulicy Sulechowskiej)

12.03.2016, 14:00: CLJ, Górnik Zabrze - KS Falubaz Zielona Góra (stadion w Zabrzu)

12.03.2016, 14:30: Zielona Liga (boisko ze sztuczną murawą przy ulicy Sulechowskiej)

12.03.2016, 19:00: Ben Fund Bonanza, Jason Doyle (tor w King`s Lynn)