Aktualności

Weekend z Falubazem (15.06-17.06)

Przed nami ciekawy weekend z udziałem sportowców Falubazu Zielona Góra. W sobotę swój ostatni mecz w sezonie 2017/2018 zagrają na własnym boisku piłkarze KS Falubazu. W niedzielę spotykamy się natomiast przy W69 na meczu z Betard Spartą Wrocław.

W sobotę dwie ciekawe imprezy sportowe w Zielonej Górze. O godzinie 16:00 zaprzyjaźniona z naszym klubem Wataha Rugby Club zagra ligowy mecz z warszawską Legią, natomiast o 18:00 rozpocznie się mecz KS Falubazu z Pniówkiem Pawłowice Śląskie. Będzie to ostatni ligowy akcent z udziałem naszych piłkarzy na III ligowych boiskach w sezonie 2017/2018.

W sobotę odbędą się także dwie imprezy żużlowe. O ile występ Sebastiana Niedźwiedzia w Rawiczu nadal stoi pod dużym znakiem zapytania, tak start Martina Smolinskiego we francuskim La Reole jest pewny. Niemiec wygrał pierwszą rundą Grand Prix na długich torach i z pewnością będzie chciał umocnić się na czele klasyfikacji.

W niedzielę mecz, na którym obecność każdego kibica Falubazu jest obowiązkowa. Zielonogórzanie na własnym torze zmierzą się z wrocławską Spartą. Będzie to bardzo ważny mecz dla układu tabeli. Falubaz potrzebuje zwycięstw, a wsparcie i głośny doping z trybun z pewnością pomoże w osiągnięciu tego celu.

Sobota, 16.06.2018
16:00 III runda kwalifikacyjna do IMŚJ, Sebastian Niedźwiedź, tor w Rawiczu
16:00 VII kolejka I ligi rugby, Wataha Rugby Club Zielona Góra - Legiwa Warszawa, stadion przy ulicy Wyspiańskiego
18:00 III liga piłki nożnej, KS Falubaz Zielona Góra - Pniówek Pawłowice Śląskie, stadion przy ulicy Sulechowskiej
20:30 II runda Grand Prix na długim torze, Martin Smolinski, tor w La Reole

Niedziela, 17.06.2018
16:30 PGE Ekstraliga, Falubaz Zielona Góra - Betard Sparta Wrocław, stadion żużlowy przy ulicy Wrocławskiej 69 INFORMATOR KIBICA