Aktualności

Weekend z Falubazem (17.-19.08.2018)

Przed nami ciekawie zapowiadający się weekend z udziałem naszych sportowców. Dziś na rozgrzewkę kibicować będziemy czwórce zawodnikom, którzy wystartują w turniejach indywidualnych. Jutro rozgrywki IV ligi na własnym boisku zainauguruje piłkarski Falubaz. W niedzielę żużlowcy Falubazu jadą do Grudziądza na arcyważny mecz ligowy.

Dziś w Rawiczu idealna rozgrzewka przed weekendowymi emocjami ligowymi. Jakub Osyczka wystąpi w miejsce awizowanego wcześniej Damiana Pawliczaka w turnieju MACEC. Nasz zawodnik na liście startowej znajduje się na pozycji drugiego rezerwowego, jednak ma duże szanse na występ w zawodach. Jeszcze ciekawiej będzie w niemieckim Teterow, gdzie w turnieju Schildburgergpokal wystartują Jacob Thorssell, Kacper Gomólski oraz Martin Smolinski

W sobotę zapraszamy wszystkich kibiców na mecz piłkarskiego Falubazu z Arką Nowa Sól. Nasza drużyna po dwóch wyjazdowych zwycięstwach jest liderem tabeli i liczy na podtrzymanie zwycięskiej passy na własnym boisku. Zadanie to nie będzie jednak łatwe, bowiem drużyna z Nowej Soli również ma na swoim koncie dwa zwycięstwa i do Zielonej Góry przyjedzie z podobnymi zamiarami, jak podopieczni Andrzeja Sawickiego.

Na koniec weekendu najważniejsze wydarzenie. W Grudziądzu będziemy świadkami meczu XIII rundy PGE Ekstraligi. GKM i Falubaz walczą o utrzymanie w lidze i niedzielny mecz może mieć kluczowe znaczenie dla realizacji tego celu.

Piątek, 17.08.2018
17:00, Puchar MACEC (Jakub Osyczka), stadion im Floriana Kapały w Rawiczu
20:30, Schildburgergpokal (Jacob Thorssell, Kacper Gomólski, Martin Smolinski), tor w Teterow

Sobota, 18.08.2019
18:00, III kolejka IV ligi, Falubaz Grand-Bud Zielona Góra - Arka Nowa Sól, stadion przy ulicy Sulechowskiej

Niedziela, 19.08.2018
19:30, XIII runda PGE Ekstraligi, MRGARDEN GKM Grudziądz - Falubaz Zielona Góra, stadion w Grudziądzu