Aktualności

Weekend z Falubazem (24-26.08)

Przed nami najważniejszy weekend w sezonie 2018. W niedzielę Falubaz jedzie mecz o utrzymanie w PGE Ekstralidze. Wcześniej czeka nas natomiast kolejne spotkanie piłkarskiego Falubazu oraz turniej Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim.

Weekend z Falubazem rozpoczynamy dziś o 18:00 w Świebodzinie, gdzie miejscowa Pogoń podejmie KSF w meczu czwartej kolejki IV ligi. Zielonogórzanie po trzech zwycięstwa chcą podtrzymać tę passę i wywieźć ze Świebodzina trzy punkty. Gospodarze meczu na własnym boisku zagrali do tej pory jeden mecz, który wygrali z Polonią Słubice 7:2.

W sobotę nasze oczy skierowane będą na Gorzów, gdzie wieczorem odbędzie się turniej Grand Prix z udziałem Patryka Dudka. DuZers walczy nadal o miejsce w czołowej ósemce klasyfikacji, która da mu utrzymanie w cyklu. W Gorzowie musi więc pojechać tak jak chociażby w Memoriałach Edwarda Jancarza, które dwukrotnie wygrywał.

W niedzielę mecz nad mecze przy W69. Falubaz na własnym torze podejmie Grupę Azoty Unię Tarnów, drużyną z która toczymy bezpośredni pojedynek o utrzymanie w PGE Ekstralidze. To właśnie niedzielny mecz zadecyduje o tym, kto spadnie, a kto pojedzie w barażach.

Piątek 24.08
18:00 IV liga, Pogoń Świebodzin - Falubaz Grand-Bud Zielona Góra, stadion miejski w Świebodzinie
19:15 duńska Superliga, Region Varde Elitesport (Mads Hansen) - Holsted Tigers 

Sobota 25.08
19:00 Grand Prix Polski w Gorzowie Wielkopolskim (Patryk Dudek), stadion im. Edwarda Jancarza

Niedziela 26.08
17:00 XIV runda PGE Ekstraligi, Falubaz Zielona Góra - Grupa Azoty Unia Tarnów, W69 INFORMATOR KIBICA