Aktualności

Więcej sportu w Gazecie Lubuskiej i niespodzianka dla kibiców Falubazu

Z pewnością Was to ucieszy. Od 4 kwietnia w poniedziałkowej „Gazecie Lubuskiej” będziecie czytać nowy, dwa razy większy sportowy dodatek. Jedna ze stron poświęcona będzie wyłącznie naszej drużynie.

4 kwietnia w nowym dodatku sportowym Gazety Lubuskiej na stronie Tylko Falubazznajdziecie najnowsze informacje o sytuacji w klubie, w drużynie Falubazu Zielona Góra i tak będzie już w każdy poniedziałek miesiąca.

W ten najbliższy polecamy rozmowę z trenerem Markiem Cieślakiem - Mój cel na dziś to  stworzenie dobrej drużyny. Staram się odrzucać od siebie jakieś żądania złotego medalu i skupić na atmosferze w drużynie. A atmosferę buduje się dobrym wynikiem, także musimy zrobić wszystko, aby nasz był dobry - mówi nowy szkoleniowiec naszego zespołu.

W dniu debiutu nowego dodatku Czytelnicy dostaną nową gazetę i kalendarz żużlowy na 2016 rok. Topowymi tematami w pierwszym wydaniu będą prognozy jak potoczą się rozgrywki lubuskich drużyn, co może się wydarzyć w czarnym sporcie w najbliższych miesiącach. Będziemy świętować też powrót dużej imprezy – Memoriału Edwarda Jancarza w Gorzowie Wlkp. W niedzielę 3 kwietnia na spotkanie przyjadą m.in. uczestnicy cyklu Grand Prix oraz młodzi-gniewni, czyli najlepsi polscy juniorzy. Na liście startowej są także Lubuszanie, w tym m.in. Bartosz Zmarzlik ze Stali Gorzów i Patryk Dudek z Ekantor.pl Falubazu Zielona Góra. Zapowiada się znakomite ściganie i zacięta rywalizacja! W naszym nowym dodatku sportowym znajdziecie informacje od lig światowych, przez europejskie, polskie aż do lubuskich.

Czekają na Was relacje z najważniejszych wydarzeń na stadionach, w halach, na bieżniach. Nowością będzie co tydzień stała strona z wiadomościami ze sportu szkolnego. Trenująca młodzież i ich rodzice będą mieli co czytać.