Aktualności

Wielkie otwarcie Strefy Falubaziaka

Legenda Falubazu, niezniszczalny i niezatapialny Andrzej Huszcza otworzy dla Was Strefę Falubaziaka podczas pierwszego meczu PGE Ekstraligi w tym sezonie przy W69. 

W niedzielę 21 kwietnia naszym rywalem będzie Zooleszcz GKM Grudziądz, z którym nie przegraliśmy żadnego pojedynku na własnym torze od momentu ich awansu do elity w 2015 roku. Zielonogórzanie, po pełnej emocji walce na wyjeździe z Betard Spartą Wrocław, przystąpią do tego meczu ogromnie zmotywowani. - Wynik z Wrocławiem jest dla nas korzystny, bo u siebie w rewanżu jesteśmy w stanie zwyciężyć. Ale teraz drużyna skupia się już na meczu z Grudziądzem, nie będzie łatwo, ale wygramy, z pewnością przy W69 lepiej pojadą młodzieżowcy - zakłada A. Huszcza. 

Nie będzie on jedynym bohaterem Strefy Falubaziaka, którą doskonale znacie jako miejsce ciekawych przedmeczowych spotkań i animacji. W niedzielę szykujemy dla kibiców sporo niespodzianek, dlatego warto wcześniej pojawić się na stadionie. 

- Zapraszamy was w niedzielę w miejsce, które niesamowicie tętni życiem jeszcze przed meczem. Strefa Falubaziaka będzie otwarta od 17.45, a w niej mnóstwo koloru, zabawy, emocji i atrakcji. Mamy nadzieję, że razem z Motomyszą i Andrzejem Huszczą wypełnicie tę przestrzeń świetnym dopingiem. Do zobaczenia przy W69 - zapowiada Michał Kociński z zielonogórskiego klubu. 

Strefa Falubaziaka przed meczem #ZIEGRU:
- gość specjalny ANDRZEJ HUSZCZA (17:45 - 18:45)
- selfie time z IconStudio F16 Falubaz Girls (17:45 - 18:45)
- Motomysz i przyjaciele
- falubazowe animacje
- strefa żużlowa z Falubaz Junior i AKS Chóragan Riders Zielona Góra
- stoisko Aeroklubu Ziemi Lubuskiej i prezentacja szybowca
- stoisko KS Harpagan Zielona Góra (speedrower)
- stoisko Wataha Rugby Club Zielona Góra (rugby)
- stoisko UKS Świt Drzonków (siatkówka)
- turniej gry w kapsle 

Niedzielny mecz NovyHotel Falubazu Zielona Góra - ZOOleszcz GKM Grudziądz rozpocznie się o godzinie 19:15. Bramy stadionu otwarte zostaną już o 17:45. O tej porze wystartuje też Strefa Falubaziaka.