Aktualności

#ZIEGOR| Informator Kibica przed Derbami Ziemi Lubuskiej

Wracają długo oczekiwane Derby Ziemi Lubuskiej! Już 5 maja NovyHotel Falubaz Zielona Góra podejmie na torze przy W69 drużynę ebut.pl Stali Gorzów. Mecz ten obejrzy komplet publiczności, a bilety od tygodnia są już wyprzedane. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:15. Oto najważniejsze informacje organizacyjne.

NOVYHOTEL FALUBAZ ZIELONA GÓRA - EBUT.PL STAL GORZÓW
NIEDZIELA| 05.05.2024

Otwarcie punktu akredytacyjnego: 16:30
Otwarcie bram: 17:00
Start Strefy Falubaziaka: 17:00
Michał Curzytek i Jonas Knudsen w Strefie Falubaziaka: 17:00 - 18:00
Selfie Time z IconStudio F16 Falubaz Girls: 17:400 - 18:45
Próba toru: 18:45
Prezentacja: 19:00
Pierwszy bieg: 19:15
 
PARTNERZY MECZU
 
 
 

NovyHotel Falubaz Zielona Góra
9. Jarosław Hampel
10. Rasmus Jensen
11. Przemysław Pawlicki
12. Jan Kvech
13. Piotr Pawlicki
14. Oskar Hurysz
15. Krzysztof Sadurski

ebut.pl Stal Gorzów
1. Szymon Woźniak
2. Oskar Fajfer
3. Martin Vaculik
4. Jakub Miśkowiak
5. Anders Thomsen
6. Oskar Paluch
7. Jakub Stojanowski


BILETY NA TO SPOTKANIE ZOSTAŁY WYPRZEDANE!
 

STREFA FALUBAZIAKA

W związku z olbrzymim zainteresowaniem meczem NovyHotel Falubazu Zielona Góra z ebut.pl Stalą Gorzów bramy stadionu przy W69 otwarte zostaną już o godzinie 17:00. O tej porze wystartuje Strefa Falubaziaka. Miejsce w którym atrkacje dla siebie znajdą młodsi oraz starsi kibice.

Goścmi specjalnymi Strefy Falubaziaka przed Derbami będą Michał Curzytek oraz Jonas Knudsen. Dla kibiców będzie to okazja do krótkiej rozmowy, wspólnego zdjęcia oraz otrzymania autografu od zawodników formacji U24. Żużlowcy w Strefie Falubaziaka przebywać będą w godzinach 17:00 - 18:00.

Nowością na niedzielnej Strefie Falubaziaka będzie indywidualny turniej w kapsle. Od godziny 17:00 odbywać się będą zapisy chętnych do gry. 16 uczestników weźmie udział w turnieju indywidualnym, w którym wygrać będzie można falubazowe gadżety oraz bilety na kolejny mecz ligowy w Zielonej Górze!

Jednym z najbardziej obleganych miejsc S trefy Falubaziaka jest strefa żużlowa, którą w tym sezonie organizujemy wspólnie z adeptami Falubaz Junior oraz klubem AKS Chóragan Riders. 

Stałym punktem Strefy Falubaziaka są stoiska Partnerskich Klubów Sportowych. Nie inaczej będzie w niedzielę. Atrakcje dla kibiców przygotują tym razem rugbyści Watahy, speedrowerzyści Harpaganu, siatkarki UKS Świtu Drzonków oraz kolarze z LKS Trasy Zielona Góra!

Do foto zabawy #FalubazSelfie zaproszą natomiast dziewczyny z IconStudio Falubaz Girls. Nasze podprowadzające pojawią się na Strefie Falubaziaka w godzinach 17:00 - 18:45.

Na Strefie Falubaziaka nie zabraknie także falubazowych animacji, malowania twarzy, vlepek czy zielonych balonów z Mychą.

UWAGA! W godiznach 17:00 - 18:30 kibice będa mogli poruszać się po koronie stadionu między trybuną K i drugim łukiem i skorzystać z atrakcji na Strefie Falubaziaka.


PROGRAMY ZAWODÓW

Programy zawodów na niedzielny mecz zakupić będzie można w dniu zawodów w Sklepach Kibica na terenie stadionu (za wieżyczką sędziowską oraz za trybuną K)

Cena programu to 10 złotych


WEJŚCIE NA STADION I PORUSZANIE SIĘ 

Wejście na stadion od godziny 17:00 odbywać będzie się następującymi wejściami.
W-1: K1 – K10,
W-2: I – J,
W-3: Sektor przy warsztacie,
W-4: D – G,
W-5: A1 – A2, B – C
W-6: Vip Start
 
UWAGA! W godiznach 17:00 - 18:30 kibice będa mogli poruszać się po koronie stadionu między trybuną K i drugim łukiem i skorzystać z atrakcji na Strefie Falubaziaka.


Wybierając się na stadion skorzystaj z usług naszego partnera - Hallo Taxi Bis