Aktualności

#ZIELOD| Wyjątkowe animacje przy W69

Na stadionie żużlowym przy W69 jest niepowtarzalne miejsce, które wzbudza ogromne zainteresowanie najmłodszych kibiców. To Strefa Falubaziaka, którą warto odwiedzić przed każdym meczem Enea Falubazu Zielona Góra.

Strefa Falubaziaka znajduje się w niewielkim lasku na terenie stadionu, na końcu drugiego łuku. To lokalizacja dostosowana przede wszystkim do potrzeb małych kibiców, przebywających z rodzicami na sektorach rodzinnych, czyli D i E. 

Strefa przyciąga swoim urokiem, niespodziankami i atrakcjami przygotowanymi przez nasz klub, sponsorów i przyjaciół z partnerskich klubów sportowych. Strefa Falubaziaka to miejsce, w którym głównym mottem jest zabawa i radość. Stałe elementy to konkurencje zręcznościowe, animacje  plastyczne, malowanie twarzy, żużlowe kolorowanki, żużlowe memory i tor do gry w kapsle oraz wizyty ciekawych gości. 

Strefa Falubaziaka powinna stać się stałym punktem wizyty każdego małego fana naszego zespołu. Rozpoczyna się z otwarciem bram, a kończy tuż przed prezentacją drużyn, dlatego warto przyjść wcześniej na stadion, kreatywnie spędzić czas i odliczać wspólnie minuty do rozpoczęcia żużlowych emocji. 

Strefę Falubaziaka tworzą nasi wolontariusze - młodzi pasjonaci żużla czekają tam na Was przed rozpoczęciem każdego domowego meczu Enea Falubazu Zielona Góra. A nad wszelkimi atrakcjami czuwa niezawodna i niezastąpiona maskotka klubowa - Motomysz, która jest gospodarzem tego miejsca i nie może się doczekać spotkania z kibicami już w sobotę 3 czerwca. Enea Falubaz Zielona Góra podejmie wtedy w rewanżu zespół H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. Tego dnia będziemy świętować falubazowy Dzień Dziecka. Punktualnie o godzinie 15:00 otwarte zostaną bramy zielonogórskiego stadionu. Wtedy też wystartuje Strefa Falubaziaka z atrakcjami z okazji tego niesamowitego święta. Ciekawie będzie także podczas oficjalnej prezentacji obu drużyn, która  rozpocznie się o godzinie 16:15, przygotowaliśmy wtedy efektowny pokaz fajerwerków, którego nie można przegapić.  

Bilety są jeszcze w sprzedaży. Wśród wszystkich kibiców, którzy zakupią wejściówki na mecz Enea Falubaz Zielona Góra - H. Skrzydlewska Orzeł Łódź w serwisie biletynafalubaz.pl, rozlosujemy  trakcyjne nagrody!