Aktualności

#ZIELOD| Informator Kibica

Rozpoczynamy rundę rewanżową w 1. lidze żużlowej. Przed nami drugi mecz z H.Skrzydlewska Orłem Łódź. Zielonogórzanie pewnie wygrali tydzień temu w Łodzi i w sobotę będą faworytem w walce o kolejną wygraną. Mecz ten będzie też świetną okazją do świetowania Dnia Dziecka. Z tej okazji przygotowaliśmy dla naszych najmłodszych kibiców atrakcje na Strefie Falubaziaka.

ENEA FALUBAZ ZIELONA GÓRA - H.SKRZYDLEWSKA ORZEŁ ŁÓDŹ
SOBOTA| 03.06.2023
Otwarcie punktu akredytacyjnego: 14:30
Otwarcie bram: 15:00
Start Strefy Falubaziaka: 15:00
Próba toru: 16:00
Prezentacja: 16:15
Pierwszy bieg: 16:30
 

Enea Falubaz Zielona Góra
9. Przemysław Pawlicki
10. Rasmus Jensen
11. Rohan Tungate
12. Luke Becker
13. Krzysztof Buczkowski
14. Dawid Rempała
15. Michał Curzytek

H.Skrzydlewska Orzeł Łódź
1. Timo Lahti
2. Runa Holta
3. Tomasz Gapiński
4. Mateusz Tonder
5. Niels Kristian Iversen
6. Mateusz Dul
7. Aleksander Grygolec


GDZIE KUPIĆ BILETY

- serwis internetowy biletynafalubaz.pl
stacjonarny Sklep Kibica przy W69 czynny w godzinach:
poniedziałek - piątek 10:00 - 16:00
sobota 10:00 - 14:00
kasy przy W69 w dniu zawodów od 14:30

Cennik biletów:

Sektory A1-A2, B-H, I - J, K1 – K10:
Bilet normalny – 45 zł
Bilet ulgowy – 35 zł
Bilet dziecięcy – 15 zł

Sektor VIP Start:
Bilet normalny - 80 zł
Bilet dziecięcy – 20 zł

Bilety rodzinne na sektory D i E:
1 os. dorosła + 1 dziecko – 46 zł
1 os. dorosła + 2 dzieci – 47 zł
1 os. dorosła + 3 dzieci – 48 zł
1 os. dorosła + 4 dzieci – 49 zł
2 os. dorosłe + 1 dziecko – 81 zł
2 os. dorosłe + 2 dzieci – 82 zł
2 os. dorosłe + 3 dzieci – 83 zł
2 os. dorosłe + 4 dzieci – 84 zł

Sektor Gości:
Bilet normalny – 45 zł


 


KUP BILET W INTERNECIE I WYGRAJ ATRAKCYJNE NAGRODY!

Wszystkich kibiców zachęcamy do zakupu biletów w serwisie biletynafalubaz.pl. To najszybsza i najwygodniejsza forma zakupu wejściówek na zawody żużlowe w Zielonej Górze. W kilka minut, bez wychodzenia z domu, staniesz się posiadaczem biletu, a także będziesz miał szansę wygrać atrakcyjną nagrodę!

Wśród wszystkich kibiców, którzy zakupią bilety na mecz Enea Falubaz Zielona Góra - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź w serwisie biletynafalubaz.pl, rozdamy cztery atrakcyjne nagrody!

Nagrody:
- komplet odzieży teamowej Enei Falubazu Zielona Góra na sezon 2023 (bluza i koszulka)
- podwójne zaproszenie VIP na kolejny mecz ligowy w Zielonej Górze
- zestaw gadżetów o wartości 200 złotych
- koszulka Falubazu z podpisami całej zielonogórskiej drużyny

UWAGA! Bilety zakupione w serwisie biletynafalubaz.pl nie muszą być wydrukowane. Wystarczy przy wejściu na stadion okazać elektroniczną wersję biletu w telefonie.


PREZENT Z OKAZJI DNIA DZIECKA

Bilety dziecięcy na mecz Enea Falubaz Zielona Góra - H.Skrzydlewska Orzeł Łódź będzie ważny także na mecz Enea Falubaz Zielona Góra - Trans MF Landshut Devils!


Bilet ulgowy przysługuje osobom uczącym się do 24. roku życia włącznie oraz powyżej 65 lat włącznie (decyduje dokładna data urodzenia)

Bilet dziecięcy przeznaczony jest dla dzieci do 13. roku życia (decyduje dokładna data urodzenia).

Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł.

Podczas sprzedaży biletów obowiązywać będzie identyfikacja danych klienta, wobec czego przy zakupie biletu wymagane będzie podanie danych jego okaziciela (imię, nazwisko, pesel).

Osobom niepełnosprawnym poruszającym się na wózkach inwalidzkich oraz im opiekunom przysługują specjalne bilety ulgowe w cenie 1 zł.

PROGRAMY ZAWODÓW

Programy zawodów na piątkowy mecz zakupić można:
- w kasach przy stadionie
- w dniu zawodów w Sklepach Kibica na terenie stadionu (za wieżyczką sędziowską oraz za trybuną K)

Cena programu to 10 złotych


STREFA FALUBAZIAKA

Na stadionie żużlowym przy W69 jest niepowtarzalne miejsce, które wzbudza ogromne zainteresowanie najmłodszych kibiców. To Strefa Falubaziaka, którą warto odwiedzić przed każdym meczem Enea Falubazu Zielona Góra.

Strefa Falubaziaka znajduje się w niewielkim lasku na terenie stadionu, na końcu drugiego łuku. To lokalizacja dostosowana przede wszystkim do potrzeb małych kibiców, przebywających z rodzicami na sektorach rodzinnych, czyli D i E. 

Strefa przyciąga swoim urokiem, niespodziankami i atrakcjami przygotowanymi przez nasz klub, sponsorów i przyjaciół z partnerskich klubów sportowych. Strefa Falubaziaka to miejsce, w którym głównym mottem jest zabawa i radość. Stałe elementy to konkurencje zręcznościowe, animacje  plastyczne, malowanie twarzy, żużlowe kolorowanki, żużlowe memory i tor do gry w kapsle oraz wizyty ciekawych gości. 

Strefa Falubaziaka powinna stać się stałym punktem wizyty każdego małego fana naszego zespołu. Rozpoczyna się z otwarciem bram, a kończy tuż przed prezentacją drużyn, dlatego warto przyjść wcześniej na stadion, kreatywnie spędzić czas i odliczać wspólnie minuty do rozpoczęcia żużlowych emocji. 

Strefę Falubaziaka tworzą nasi wolontariusze - młodzi pasjonaci żużla czekają tam na Was przed rozpoczęciem każdego domowego meczu Enea Falubazu Zielona Góra. A nad wszelkimi atrakcjami czuwa niezawodna i niezastąpiona maskotka klubowa - Motomysz, która jest gospodarzem tego miejsca i nie może się doczekać spotkania z kibicami już w sobotę 3 czerwca. Enea Falubaz Zielona Góra podejmie wtedy w rewanżu zespół H. Skrzydlewska Orzeł Łódź. Tego dnia będziemy świętować falubazowy Dzień Dziecka. Punktualnie o godzinie 15:00 otwarte zostaną bramy zielonogórskiego stadionu. Wtedy też wystartuje Strefa Falubaziaka z atrakcjami z okazji tego niesamowitego święta. 

W przerwach między biegami szukajcie Motomyszy, która będzie miała dla Was niespodzianki ufundowane przez DPD Polska. 

WYJĄTKOWA PREZENTACJA NA MECZU Z ORŁEM

Kibiców wybierających się na sobotni mecz Enei Falubazu Zielona Góra z H.Skrzydlewska Orłem Łódź zapraszamy do wcześniejszego przyjścia na stadion. Pierwszy bieg tego spotkania rozpocznie się o godzinie 16:30, ale atrakcje dla kibiców przygotowaliśmy już od 15:00.

Punktualnie o godzinie 15:00 otwarte zostaną bramy zielonogórskiego stadionu. Wtedy też wystartuje Strefa Falubaziaka z atakcjami z okazji Dnia Dziecka.

Ciekawie będzie także podczas oficjalnej prezentacji obu drużyn. Rozpocznie się ona o godzinie 16:15, a wspólnie z Jorge Firweorks, przygotowaliśmy efektowny pokaz fajerwerków, który warto zobaczyć.


WEJŚCIE NA STADION I PORUSZANIE SIĘ 

Wejście na stadion od godziny 15:00 odbywać będzie się następującymi wejściami.
W-1: K1 – K10,
W-2: I – J,
W-3: Sektor przy warsztacie,
W-4: D – G,
W-5: A1 – A2, B – C
W-6: Vip Start

Wybierając się na stadion skorzystaj z usług naszego partnera - Bis Taxi Zielona Góra