Aktualności

Żużlowi goście w Strefie Falubaziaka!

W niedzielę w Zielonej Górze Derby Ziemi Lubuskiej. To wyjątkowe wydarzenie, na które nie trzeba nikogo specjalnie zapraszać. Bilety na to spotkanie od tygodnia są już wyprzedane. Komplet publiczności na trybunach gwarantuje niesamowitą atmosferę. Ciekawie będzie także przed meczem w Strefie Falubaziaka.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem meczem NovyHotel Falubazu Zielona Góra z ebut.pl Stalą Gorzów bramy stadionu przy W69 otwarte zostaną już o godzinie 17:00. O tej porze wystartuje Strefa Falubaziaka. Miejsce w którym atrkacje dla siebie znajdą młodsi oraz starsi kibice.

Goścmi specjalnymi Strefy Falubaziaka przed Derbami będą Michał Curzytek oraz Jonas Knudsen. Dla kibiców będzie to okazja do krótkiej rozmowy, wspólnego zdjęcia oraz otrzymania autografu od zawodników formacji U24. Żużlowcy w Strefie Falubaziaka przebywać będą w godzinach 17:00 - 18:00.

Nowością na niedzielnej Strefie Falubaziaka będzie indywidualny turniej w kapsle. Od godziny 17:00 odbywać się będą zapisy chętnych do gry. 16 uczestników weźmie udział w turnieju indywidualnym, w którym wygrać będzie można falubazowe gadżety oraz bilety na kolejny mecz ligowy w Zielonej Górze!

Jednym z najbardziej obleganych miejsc S trefy Falubaziaka jest strefa żużlowa, którą w tym sezonie organizujemy wspólnie z adeptami Falubaz Junior oraz klubem AKS Chóragan Riders. 

Stałym punktem Strefy Falubaziaka są stoiska Partnerskich Klubów Sportowych. Nie inaczej będzie w niedzielę. Atrakcje dla kibiców przygotują tym razem rugbyści Watahy, speedrowerzyści Harpaganu, siatkarki UKS Świtu Drzonków oraz kolarze z LKS Trasy Zielona Góra!

Do foto zabawy #FalubazSelfie zaproszą natomiast dziewczyny z IconStudio Falubaz Girls. Nasze podprowadzające pojawią się na Strefie Falubaziaka w godzinach 17:00 - 18:45.

Na Strefie Falubaziaka nie zabraknie także falubazowych animacji, malowania twarzy, vlepek czy zielonych balonów z Mychą.

4. kolejka PGE Ekstraligi
NovyHotel Falubaz Zielona Góra – ebut.pl Stal Gorzów
Data zawodów: 05.05.2024 (niedziela)
Godzina:
17:00 - OWTARCIE BRAM STADIONU
17:00 - STREFA FALUBAZIAKA
18:45 - próba toru
19:00 - prezentacja
19:15 - pierwszy bieg