Aktualności

Żużlowy weekend przy W69. W sobotę i niedzielę będzie ściganie!

Przerwa w rozgrywkach ligowych nie oznacza braku żużlowych emocji przy W69. Już w najbliższy weekend odbędą się na naszym stadionie dwie ciekawe imprezy, na które serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców.

V runda Pucharu Ekstraligi w klasie 250 cc
06.07.2019 15:00

W sobotę na torze przy W69 zaprezentują młodzi żużlowcy, którzy w tym sezonie rywalizują o Puchar Ekstraligi w klasie 250 cc. Naszym przedstawicielem na liście startowej będzie Fabian Ragus, który po trzech rundach zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej.

W zawodach poza Fabianem udział wezmą młode talenty żużlowe z Leszna, Gorzowa, Rybnika, Bydgoszczy, Grudziądza, Gniezna, Wrocławia, Lublina, a także zawodnicy z Łotwy i Estonii.

Początek turnieju o godzinie 15:00. Dla kibiców udostępnione zostaną sektory I oraz J. Wejście na stadion od godziny 14:30. O godzinie 14:00 uruchomiona zostanie kasa, w której zakupić będzie można program zawodów (5 złotych) uprawniający do wejścia na stadion.

Posiadacze wszystkich karnetów na sezon 2019 wejdą na stadion za okazaniem aktualny wejściówek całosezonowych. Dzieci do 13 roku życia włącznie wejdą na zawody na podstawie aktualnych karnetów lub darmowych zaproszeń, które wydawane będą w punktach sprzedaży.


Charytatywny Festyn Chóragan Riders dla Julki Sokołowskiej
07.07.2019 16:00

W niedzielne popołudnie przy W69 odbędzie się charytatywny festyn organizowany przez grupę Chóragan Riders, czyli zielonogórski żużlowców amatorów. Dla kibiców przygotowano sporo atrakcji. Coś dla siebie znajdą zarówno starsi jak i młodsi. Na torze tego dnia zobaczymy natomiast 25 biegów z udziałem amatorów żużla z całej Polski.

Dla kibiców udostępniona będzie trybuna przy starcie, a wejście na stadion odbywać się będzie bramą od ulicy Struga. Wstęp wolny!

Wejście od ul.. Struga ( Przy kasach) Otwarta trybuna pod wieżyczką
 
* atrakcje dla dzieci m.in:
Namiot klubowy Chóragan Riders z motocyklami żużlowymi
Namiot Klubowy Cross Team Zielona Góra z quadem oraz motocyklami crossowymi
Namiot klubowy ZKS Zielona Góra z rowerami do speedrowerowego ścigania
Dmuchane zjeżdzajnie
Fotobudka ze zdjęciami na motocyklach
Grilowanie na pomaganie
Gadżety klubowe

Na początku tego roku u Julii zdiagnozowano złośliwego nieoperacyjnego guza pnia mózgu. Początkowo leczono ją w szpitalu w Szczecinie, gdzie otrzymała 2 cykle chemii, które niestety nie przyniosły spodziewanego rezultatu - jej stan znacznie się pogorszył i w trybie przyspieszonym została poddana 30 sesjom radioterapii. Leczenie w Polsce miało polegać tylko na podawaniu jej tej samej chemii w 8 cyklach, więc rodzice dziewczynki zdecydowali się klinikę w Niemczech, gdzie lekarze mieli większe doświadczenie z podobnymi przypadkami i obiecujące efekty, co potwierdziło się na ostatnim rezonansie z 23 maja – GUZ ZMNIEJSZYŁ SIĘ O 25%! Najbliższy pobyt w Niemczech planowany jest 8 lipca. Rodzinie Julki brakuje jednak około 20 tysięcy zł na pokrycie kosztów leczenia. Do tego dochodzą jeszcze koszty dojazdu samochodem - do pokonania jest aż 670 kilometrów, bo Julia nie może latać. Dlatego z całego serca prosimy Państwa o wsparcie podczas niedzielnego festynu.